Kommenteeri

Laagri IV päev - Oleme kohanenud

Kolmapäev, 25. aprill 2018
Kristi (treener): Täna oli ärkamine juba raskem, kuigi hakkasin kella vaatama viiest. Kui alguses tundus hommikune tõusmine üliraske siis tegelikkuses see polegi hull. Tänaseks oleme saavutanud juba hea rütmi trenni-sööma-trenni-sööma.
Seekord oli esimene hommik, kui tee ujulasse oli selgemast selgem! Seda ei saanud ilma kohta öelda, esimese trenni ajal saime ka mõned piisad vihma. Hommikuses trennis tegime ühe harjutusena 4x50m vee all lestaga delfiini jalgu ehk meie keeles pimedaid. Et tõesti neid maksimaalselt pingutama panna ütlesin, et vaatame, kes kõige kaugemale ilma hingamata jõuab. Nendeks osutusid Heli ja Raigo, kes tegid lõppkokkuvõttes kõik neli 50 meetrist otsa ilma hingamata.
Õnneks on ka kõige pisema laagerdaja tervis parem, kuigi hoolimata suurest soovist ujuma minna, täna seda lõpuks proovides ainult nuttis. Lõpetasime selle katse kiiresti, et keegi meid lapse piinamises ei süüdistaks.
Õhtune trenn oli veelgi lihtsam kui hommikune: soojendus, kaks harjutust ning mahaujumine. Pärast seda läksime kohe basseini juures olevasse välijõusaali, kus tegime enda ÜKE. Täna oligi veidi kergem päev, et homseks raksamaks päevaks jaksu hoida.

Lisa kommentaar

Email again: