Kommenteeri

01.05.2019 - kolmapäev - Laagri VIII päev

Viimane laagripäeva hommik saime natukene kauem magada.
Enne hommikusööki oli kõigil kohustuslik kohvri pakkimine.
Peale hommikusööki oli hommikune trenn basseini asemel hoopis rannas. Jooksime mööda veepiiri ja tegime erinevaid jooksuharjutusi. Loomulikult on ujujaid keeruline veest eemale hoida, seega kes tahtis, sai veel meres hullata.
Ja juba oligi aeg minna lõunasöögile ning peale seda võtta suund lennujaama.
Päikesetervitused on meile aga nii väga meeldima hakanud, et neid oleme valmis tegema nii hotelli fuajees kui ka lennujaamas chek-ini oodates. Samuti lõbustati ennast naisekandmise võistlusega (ka check-ini järjekorras) ning pähklite täpsusvisetega (hotelli fuajees).
Oma piletite registreerimist oodates ja teisi samale lennule tulijaid jälgides, oli näha, et meie ujujad oleme kõik saanud pruuniks teiseks juuniks!
Lennuki õhku tõustes, otsisime huviga, kas leiame ka enda basseini üles. Olime iga trenn näinud neid õhku tõusmas, üle sõitmas ning maandumas. Ja leidsime!
Pikk lennureis möödus enamjaolt nutimaailmas autorallit mängides. Samuti ei puudunud ka kaardimäng. Võistlusmoment igal pool. Eakad aga vajusid kõik hetkega unne (üks neist juba enne lennuki õhkutõusmist). Riias läks meil kiireks, kus jooksime ühelt lennul teisele ja juba olimegi tagasi kodus. Kahe kohvri vigastused said samuti registreeritud ning kojusõit võis alata.

Lisa kommentaar

Email again: